MENU

Bindallı kına davetiyesi 900,00 tl

Kına davetiyesi - Kına kartı

Kına davetiyesi – Bindallı

Bindallı kıyafeti şeklinde kesilmiş zarflı kına davetiyemiz altın yaldız motifler kullanılarak hazırlanmaktadır.

*Modelimizin teslim süresi 4 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir)

*100 adet fiyatı: 900,00 tl – KOD: 1159

*Baskı dahil tavsiye edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet)

*Davetiye fiyatlarına aksesuarlar ( Görselde mevcut ise ip, isimlik, zarf vb.) dahildir.
*Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir.

*Size özel renk ve tasarım değişikliği talebiniz zaman alacağı için davetiyenizin sizin için uygun olan tarihe yetişip yetişmeyeceği, renk değişikliği, baskı süreçleri ve fiyatları ile ilgili  lütfen önceden bilgi alınız.

Whtsp tasarım, destek ve bilgi için: 0533 218 65 18

* Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir.

* Tüm dünya ülkelerine güvenli kargo gönderimi sağlanmaktadır. Kargo  teslim süresi ve fiyat bilgisi için Whtsp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

*Tüm ürünler tescillidir.

*Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.

Kına davetiyesi – Bindallı

Nişan, Düğün, Kına Gecesi, Özel davetleriniz ve Doğum Günü gibi davetleriniz de misafirlerinizi etkili bir şekilde davet etmenizi sağlayan düğün davetiyesi bütçeye bağlı olarak standart ve özel tasarıma kadar çeşitli seçeneklerle karşılaşmaktayız.

Nasıl bir davetiye seçersek seçelim misafirlerimize verdiğimiz andan itibaren davetimize gösterdiğimiz özen ile ilgili  ipucu veriyoruz aslında. Buna bağlı olarak davetimize gelen misafirlerimiz giyeceği ve takacağı hediyeyi önce etkinliğin gerçekleşeceği mekan ve davetiyeye bakarak karar vermektedir.

Davetiye üzerinde isimleriniz, davet metni, aile isimleri, tarih, saat, mekan ve adres bilgilerinin yanı sıra özel uyarı ve bilgileri de içerebilir.  Örneğin; Kına gecesi için hanımlara özel olacağını belirterek veya düğünümüzün yemekli olacağını belirtirken  ”çocuklarımıza iyi uykular” notuyla misafirlerimizi kırmadan bilgilendirmiş olacağız.  Kaldıracağımız servis ve güzergah gibi bilgileri de ekleyebiliriz.

Bununla birlikte yaşlı ve mekanımızı bulamayacağını düşündüğümüz misafirlerimiz için bir yakınımızı görevlendirerek yakınımızın irtibatını kına davetiyesi ne ekleyebiliriz.

Whtsp hattımız dan beğendiğiniz modelin görselini veya kodunu kına davetiyenize eklenecek bilgiler ile birlikte tarafımıza ileterek bilgilerinize göre size özel hazırlanacak tasarımı onaylamanız yeterlidir.

Tasarım için gönderdiğiniz bilgileri ve size özel hazırlanan tasarım üzerindeki bilgilerin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz. Basım sonrası oluşan hatalar tarafımızdan kaynaklı değilse davetiyenin tekrar basımı ve kargo gönderimi yapılamaz.

Kına Davetiyesi