MENU

karşılama panosu 150,00 tl

karşılama panosu kına

karşılama panosu kına

Doğum günü karşılama panosu size özel hazırlanan, etkinliğin gerçekleşeceği kapıya ya da misafirlerinizin salonu rahat bulmasını sağlayacak  ve daha hoş bir görünüm sağlamak amacı ile büyük ölçülerde hazırlanan sert plastik (Foreks) üzerine basılan özel günler için hazırlanan görsel ürünlerdir.

Nişan, Düğün, Kına Gecesi, Özel davetleriniz ve Doğum Günü gibi davetleriniz de misafirlerinizi etkili bir şekilde karşılamanızı sağlayan  tasarım panolar 3 mm kalınlığında olup çizilme, renk solması gibi etkenlere karşı koruyucu laminasyon uygulaması ile deforme olmadan uzun yıllar saklamanıza imkan sağlar.

Pano üzerinde isimleriniz, etkinlik tarihiniz, tercihe göre Hoş geldiniz / İyi eğlenceler gibi karşılama metni ve hashtag bilgileri yer alıyor.

Karşılama panoları ile aynı tema kına kartları için kına davetiyesi modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Whtsp hattımız dan beğendiğiniz modelin görseli ve panonuza eklenecek bilgileri belirterek size özel hazırlanacak tasarımı onaylamanız yeterlidir.

İsteğinize göre hazırlanarak ve onayınız ile baskıya alınmaktadır.

Tasarım için gönderdiğiniz bilgileri ve size özel hazırlanan tasarım üzerindeki bilgilerin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz. Basım sonrası oluşan hatalar tarafımızdan kaynaklı değilse panonun tekrar basımı ve kargo gönderimi yapılamaz.

70×100 cm  Ayaklı karşılama panosu 100 tl.

Belirtilen fiyat 70×100 ölçülerinde pano için geçerli olup  şövale ayak hariçtir.

* Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen ürün ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir.

*Size özel renk ve tasarım değişikliği talebiniz zaman alacağı için panonuzun  etkinlik tarihinize yetişip yetişmeyeceği konusunda lütfen önceden bilgi alınız.

* Tüm dünya ülkelerine güvenli kargo gönderimi sağlanmaktadır. Kargo ücretleri ve teslim süreleri gibi detaylar için Whtsp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Whtsp tasarım destek ve bilgi talepleriniz için: 0533 218 65 18

Tasarım onayınız sonrasında 2 iş gününde kargo teslimi yapılmaktadır. (Yoğunluğa göre değişebilir)

Kargo teslimi ile Sms ile takip numaranız tarafınıza iletilmektedir.

Kargo tesliminde ürününüzü kontrol ederek alınız.  Hasar görmüş paketi tutanak tutturarak teslim almayınız.

Karşılama panosu kına – Karşılama panosu