MENU

Özel tasarım soft çiçekler 1500,00 tl

şeffaf zarflı özel tasarım davetiye

şeffaf zarflı özel tasarım davetiye

şeffaf zarflı özel tasarım davetiye

Düğün davetiyesi

Şeffaf zarflı özel tasarım davetiye

ÖZEL ZARF

MÜHÜRLÜ DAVETİYE

Transparan zarflı modelimiz isimlerinizin baş harfleri ile hazırlanan mühür aksesuarlı olup isteğe göre farklı figür kullanılarak hazırlanabilir.

Modelimiz yüksek kalite ithal kağıt kullanılarak hazırlanmaktadır.

*Mühür renk çeşitleri ve stok durumu ile ilgili iletişime geçiniz.

Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi yoğunluğa göre değişebilir.

Ortalama teslim süresi 10 iş günüdür.

1500,00 tl – KOD: 8002

*Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet)

*Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir.
*Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir.

* Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir.

*Tüm ürünler tescillidir.

*Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.

Mühürlü özel tasarım davetiye

Düğün davetiyesi size özel hazırlanan, etkinliğin gerçekleşeceği gün, saat ve mekan gibi bilgileri misafirlere iletmemizi sağlayan davetçimiz dir.

Nişan, Düğün, Kına Gecesi, Özel davetleriniz ve Doğum Günü gibi davetleriniz de misafirlerinizi etkili bir şekilde davet etmenizi sağlayan düğün davetiyesi bütçeye bağlı olarak standart ve özel tasarıma kadar çeşitli seçeneklerle karşılaşmaktayız.

Nasıl bir davetiye seçersek seçelim misafirlerimize verdiğimiz andan itibaren davetimize gösterdiğimiz özen ile ilgili  ipucu veriyoruz aslında. Buna bağlı olarak davetimize gelen misafirlerimiz giyeceği ve takacağı hediyeyi önce etkinliğin gerçekleşeceği mekan ve davetiyeye bakarak karar vermektedir.

Davetiye üzerinde isimleriniz, davet metni, aile isimleri, tarih, saat, mekan ve adres bilgilerinin yanı sıra özel uyarı ve bilgileri de içerebilir.  Örneğin; Kına gecesi için ”hanımlara özel” olacağını belirterek veya düğünümüzün yemekli olacağını belirtirken  ”çocuklarımıza iyi uykular” notuyla misafirlerimizi kırmadan bilgilendirmiş olacağız.  Kaldıracağımız servis ve güzergah gibi bilgileri de ekleyebiliriz.

Bununla birlikte yaşlı ve mekanımızı bulamayacağını düşündüğümüz misafirlerimiz için bir yakınımızı görevlendirerek yakınımızın irtibatını düğün davetiyesi ne ekleyebiliriz.

Whtsp hattımız dan beğendiğiniz modelin görselini veya kodunu düğün davetiyenize eklenecek bilgiler ile birlikte tarafımıza ileterek bilgilerinize göre size özel hazırlanacak tasarımı onaylamanız yeterlidir.

Tasarım için gönderdiğiniz bilgileri ve size özel hazırlanan tasarım üzerindeki bilgilerin doğruluğunu lütfen kontrol ediniz. Basım sonrası oluşan hatalar tarafımızdan kaynaklı değilse davetiyenin tekrar basımı ve kargo gönderimi yapılamaz.