MENU

Bakır yaldız özel 950,00 tl

Mühürlü özel tasarım davetiye ÖZEL ZARF MÜHÜRLÜ DAVETİYE Zarf, davet ve kına kartı bakır yaldız olarak hazırlanan modelimiz bakır mühür aksesuarlıdır. Modelimizin zarfı özel olup yüksek kalite ithal kağıt kullanılarak hazırlanmaktadır. *Bakır yaldız baskılı kına kartı fiyata dahil değildir. *En az 200 adet olarak sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi 10 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir) 950,00 tl – KOD: 8001 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.  
Read More ›

Özel Tasarım 350,00 tl

Özel tasarım davetiye Özel zarf Düğün davetiyesi Zarf ve davet kartı gri tonlarda hazırlanmaktadır. Modelimizin davet kart tasarımını farklı yazı tipi ve dizayn ile tercih edebilirsiniz. *400 adet altında olan telebiniz için toplam sipariş tutarına 50 tl. baskı maliyeti eklenmektedir. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi 10 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir) 350,00 tl – KOD: 8004 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

Özel mühür&Gold 790,00 tl

Mühürlü özel tasarım davetiye ÖZEL ZARF MÜHÜRLÜ DAVETİYE Özel kesimli siyah zarflı modelimiz eskitme gold mühür aksesuarlıdır. Altın yaldız detaylarla hazırlanan modelimizin mühür ve davet kartı yaprak detaylar kullanılarak hazırlanmaktadır. *600 Adet altında olan siparişlerde toplam sipariş tutarına ofset baskı ve mühür maliyeti olarak 350 tl. eklenmektedir. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi 10 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir) 100 adet fiyatı: 790,00 tl – KOD: 9192 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

retro tasarım & bağcıklı hasır ip aksesuarlı 440,00 tl

440,00 tl – KOD:1074 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dâhildir. *400 adet altında olan siparişler 50 tl baskı maliyeti sipariş tutarınıza eklenmektedir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

alyans aksesuarlı 535,00 tl

  535,00 tl – KOD:1071 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dâhildir. *400 adet altında olan siparişler 50 tl baskı maliyeti sipariş tutarınıza eklenmektedir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

Özel tasarım soft çiçekler 550,00 tl

Şeffaf zarflı özel tasarım davetiye ÖZEL ZARF MÜHÜRLÜ DAVETİYE Transparan zarflı modelimiz isimlerinizin baş harfleri ile hazırlanan mühür aksesuarlı olup isteğe göre farklı figür kullanılarak hazırlanabilir. Modelimiz yüksek kalite ithal kağıt kullanılarak hazırlanmaktadır. *Mühür renk çeşitleri ve stok durumu ile ilgili iletişime geçiniz. *Modelimizin baskı maliyeti 300 tl. sipariş tutarınıza eklenmektedir Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi yoğunluğa göre değişebilir. Ortalama teslim süresi 10 iş günüdür. 550,00 tl – KOD: 8002 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.  
Read More ›

Özel tasarımlı davetiye 360,00 tl.

*400 Adet altında olan siparişlerde toplam sipariş tutarına davet kart ofset baskı maliyeti olarak 100 tl. eklenmektedir. 100 adet fiyatı: 360,00 tl – KOD: 10298 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar ( Görselde mevcut ise ip, isimlik, zarf vb.) dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. *Size özel renk ve tasarım değişikliği talebiniz zaman alacağı için davetiyenizin sizin için uygun olan tarihe yetişip yetişmeyeceği, renk değişikliği, baskı süreçleri ve fiyatları ile ilgili  lütfen önceden bilgi alınız. Whtsp tasarım, destek ve bilgi için: 0533 218 65 18 * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. * Tüm dünya ülkelerine güvenli kargo gönderimi sağlanmaktadır. Kargo  teslim süresi ve fiyat bilgisi için Whtsp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz. Özel tasarımlı davetiye Düğün davetiyesi size özel hazırlanan, etkinliğin gerçekleşeceği gün, saat ve mekan gibi bilgileri misafirlere iletmemizi sağlayan davetçimiz dir. Nişan, Düğün, Kına Gecesi, Özel davetleriniz ve Doğum Günü gibi davetleriniz de misafirlerinizi etkili bir şekilde davet etmenizi sağlayan düğün davetiyesi bütçeye bağlı olarak standart ve […]
Read More ›

Şeffaf davetiye 1400,00 tl

Şeffaf ve Mühürlü Davetiye Şeffaf Zarf Mühürlü Davetiye Yarı şeffaf – transparan zarfımız üzerine gelin damat isimleri ve tarih detayları altın yaldız olarak basılmaktadır. Şeffaf davetiye üzerine altın yaldız ve özel beyaz baskı tekniği kullanılarak hazırlanmaktadır. İsteğe göre tüm baskılar altın yaldız veya sadece beyaz baskı olarak hazırlanabilir. *Mühür renk çeşitleri ve stok durumu ile ilgili iletişime geçiniz. *İsimlerinizin baş harfleri ile hazırlanan mühür aksesuarlı olup isteğe göre farklı figürler kullanılarak mühür hazırlanabilir. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi yoğunluğa göre değişebilir. Ortalama teslim süresi 10 iş günüdür. 1400,00 tl – KOD: 8003 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

Eko Şeffaf 600,00 tl

Şeffaf davetiye ÖZEL ZARF ALTIN YALDIZLI DAVETİYE Şeffaf tasarımlı modelimiz altın yaldız baskılı olarak hazırlanmakta olup isteğe göre yazı tipi ve dizilim değişikliği sağlanmaktadır. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi 10 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir) 600,00 tl – KOD: 9212 *500 Adet altında olan talepleriniz için altın yaldız baskı maliyeti olarak davetiye tutarına 300 tl. eklenmektedir. *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

Ahşap üzerinde baş harfleriniz 725,00 tl

Bordo tonlarında hazırlanan zarf, isimlik ve hasır ip aksesuarlarının yanında baş harflerinizin veya istediğiniz bir simgenin lazerle yazıldığı ahşap aksesuarı bulunmaktadır. 725,00 tl – KOD:1095 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dâhildir. *400 adet ve üzeri siparişleriniz de ofset baskı ücreti alınmaz. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›