MENU

Bakır yaldız özel 650,00 tl

Mühürlü özel tasarım davetiye ÖZEL ZARF MÜHÜRLÜ DAVETİYE Zarf, davet ve kına kartı bakır yaldız olarak hazırlanan modelimiz bakır mühür aksesuarlıdır. Modelimizin zarfı özel olup yüksek kalite ithal kağıt kullanılarak hazırlanmaktadır. *Bakır yaldız baskılı kına kartı fiyata dahil değildir. *En az 200 adet olarak sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi 10 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir) 650,00 tl – KOD: 8001 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.  
Read More ›

Özel Tasarım 150,00 tl

Özel tasarım davetiye Özel zarf Düğün davetiyesi Zarf ve davet kartı gri tonlarda hazırlanmaktadır. Modelimizin davet kart tasarımını farklı yazı tipi ve dizayn ile tercih edebilirsiniz. *400 adet altında olan telebiniz için toplam sipariş tutarına 30 tl. baskı maliyeti eklenmektedir. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi 10 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir) 150,00 tl – KOD: 8004 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

Özel mühür&Gold 370,00 tl

Mühürlü özel tasarım davetiye ÖZEL ZARF MÜHÜRLÜ DAVETİYE Özel kesimli siyah zarflı modelimiz eskitme gold mühür aksesuarlıdır. Altın yaldız detaylarla hazırlanan modelimizin mühür ve davet kartı yaprak detaylar kullanılarak hazırlanmaktadır. *600 Adet altında olan siparişlerde toplam sipariş tutarına ofset baskı ve mühür maliyeti olarak 150 tl. eklenmektedir. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi 10 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir) Mühürlü 100 adet fiyatı: 370,00 tl – KOD: 9192 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

retro tasarım & bağcıklı hasır ip aksesuarlı 165,00 tl

165,00 tl – KOD:1074 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dâhildir. *400 adet ve üzeri siparişleriniz de ofset baskı ücreti alınmaz. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

alyans aksesuarlı 215,00 tl

  215,00 tl – KOD:1071 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dâhildir. *400 adet ve üzeri siparişleriniz de ofset baskı ücreti alınmaz. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

Özel tasarım soft çiçekler 270,00 tl

Şeffaf zarflı özel tasarım davetiye ÖZEL ZARF MÜHÜRLÜ DAVETİYE Transparan zarflı modelimiz isimlerinizin baş harfleri ile hazırlanan mühür aksesuarlı olup isteğe göre farklı figür kullanılarak hazırlanabilir. Modelimiz yüksek kalite ithal kağıt kullanılarak hazırlanmaktadır. *Mühür renk çeşitleri ve stok durumu ile ilgili iletişime geçiniz. *En az 200 adet olarak sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi yoğunluğa göre değişebilir. Ortalama teslim süresi 10 iş günüdür. 270,00 tl – KOD: 8002 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.  
Read More ›

Gold şeffaf zarf 375,00 tl

Şeffaf Zarflı Davetiye Yaprak Tasarımlı Davetiye Özel Zarflı Davetiye Özel şeffaf zarflı modelimiz yaprak tasarımlı olarak hazırlanmaktadır. Davet kartı ile aynı tema baskılı misafir isimlikleri bulunmaktadır. Şeffaf zarfında altın yaldız çerçeveler kullanılarak tasarlanmıştır. *Modelimizin teslim süresi 4 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir) *400 Adet altında olan talepleriniz için toplam davetiye tutarına 30 tl. ofset baskı maliyeti eklenmektedir. 375,00 tl – KOD: 8440 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

Şeffaf davetiye 750,00 tl

Şeffaf ve Mühürlü Davetiye Şeffaf Zarf Mühürlü Davetiye Yarı şeffaf – transparan zarfımız üzerine gelin damat isimleri ve tarih detayları altın yaldız olarak basılmaktadır. Şeffaf davetiye üzerine altın yaldız ve özel beyaz baskı tekniği kullanılarak hazırlanmaktadır. İsteğe göre tüm baskılar altın yaldız veya sadece beyaz baskı olarak hazırlanabilir. *Mühür renk çeşitleri ve stok durumu ile ilgili iletişime geçiniz. *İsimlerinizin baş harfleri ile hazırlanan mühür aksesuarlı olup isteğe göre farklı figürler kullanılarak mühür hazırlanabilir. *En az 200 adet olarak sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi yoğunluğa göre değişebilir. Ortalama teslim süresi 10 iş günüdür. 750,00 tl – KOD: 8003 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

Eko Şeffaf 310,00 tl

Şeffaf davetiye ÖZEL ZARF ALTIN YALDIZLI DAVETİYE Şeffaf tasarımlı modelimiz altın yaldız baskılı olarak hazırlanmakta olup isteğe göre yazı tipi ve dizilim değişikliği sağlanmaktadır. Kişiye özel tasarlanıp ve üretilen modelimizin teslim süresi 10 iş günüdür. (Yoğunluğa göre değişebilir) 310,00 tl – KOD: 9212 *500 Adet altında olan talepleriniz için altın yaldız baskı maliyeti olarak davetiye tutarına 175 tl. eklenmektedir. *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dahildir. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›

Ahşap üzerinde baş harfleriniz 295,00 tl

Bordo tonlarında hazırlanan zarf, isimlik ve hasır ip aksesuarlarının yanında baş harflerinizin veya istediğiniz bir simgenin lazerle yazıldığı ahşap aksesuarı bulunmaktadır. 295,00 tl – KOD:1095 *Tavsiye Edilen 1 Kutu Satış Fiyatıdır. (100 Adet) *Davetiye fiyatlarına aksesuarlar dâhildir. *400 adet ve üzeri siparişleriniz de ofset baskı ücreti alınmaz. *Ürünlere ait püskül, kurdele, yapıştırma vb. gibi işlemler taşıma esnasında zarar görmemesi adına müşteriye aittir. * Pc, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda görüntülenen davetiye ile teslim alınan ürün arasında ekran çözünürlüğüne bağlı olarak ton farklıkları olabilmektedir. *Tüm ürünler tescillidir. *Stok bilgi ve detaylı görsel için iletişime geçiniz.
Read More ›