MENU

DUYULMAMIŞ DAVETİYE SÖZLERİ

0
27050
4
Duyulmamış davetiye sözleri
Duyulmamış davetiye sözleri

Duyulmamış davetiye sözleri

Duyulmamış davetiye sözleri ve nadiren rastladığımız sözlere bakalım. Listemizde anlamlı sözler olduğu kadar eğlenceli cümleleri de bulacaksınız.

Fevkalade bir gecede, gündüzün makyajının aktığı vakitlerde, iki insanın bir araya gelmesini görmekten ziyade; beyaz ve siyahın,
çikolata ile kaymağın, yani mutluluğun dans edişine tanık olmak isterseniz şayet, sizleri düğünümüzde görmekten onur duyacağız.

Nefesleri kesen bir başlangıçla yola çıktık, sonsuza gidiyoruz. Hayatımızın en önemli gününde sizi de yanımızda görmek istiyoruz.

Sevgi denilen kervana bindik, aşk denen fırtınaya kapıldık. Evlilik denen yolda yürümeye karar verdik! İlk adımlarımızı atarken sizlerin de
eşlik etmesini istedik.

Denizler durulmaz dalgalanmadan. Umutlar yeşermez sevgi olmadan. Yalnızlıklar yok olmaz yuva kurmadan. Mutlu anlar yaşanmaz dostlar olmadan.

Ne yıldızlar istiyoruz gecelerimize. Ne güneşi istiyoruz karanlığımıza. Çok değil, sadece siz dostlarımızı istiyoruz yanımıza.

Sevdik, güvendik birbirimize. Karar verdik bir ömür boyu beraberliğimize. Hepinizi bekliyoruz düğünümüze!

Birbirleri için çarpan iki kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç insan.
Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dahil olmasını istediğimiz dostlarımızı
aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Hiçbir koşul gözetmeksizin, sevgimizin her şeyin üstünde geleceğine bir beraberliğe adım atmaya vesile olacak düğünümüze sizleri de
şahitlik etmeye bekliyoruz.

Yüreğimizin ve sevgimizin götürdüğü yerdeyiz. Sizleri de düğün törenimizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Ellerimizi ve birbirimizi bırakmamaya söz verdik. Hayatımızın en güzel ve en anlamlı gününde sizlerle birlikte olmayı diliyoruz.

Evet! Evet! Evet! Belki yüzlerce kez söyledik. Bizi evlendirecek olanı söylerken, aramızda olmanızdan mutluluk duyacağız.

Biri oğlan biri kız. Biri damat, biri gelin kızımız. Evleniyorlar ahali, kalmasın duymayanınız. Davetlisiniz bu düğüne, işi gücü bırakıp düğüne koşturasınız.

Hiçbir koşul gözetmeden, sevgimizin her şeye üstün geleceği bir beraberliğe adım atıyoruz; düğünümüzde sizleri de buna şahitlik etmeye bekliyoruz.

Gözlerimizin kavuştuğu ilk andan itibaren çoğalan sevgimizi, siz saygıdeğer akrabalarımız ve dostlarımız eşliğinde mühürlemek istiyoruz. Gerçekleşecek olan düğün günümüzde sizleri yanımızda hissetmekten büyük bir mutluluk duyarız.”

Leave a Comment!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir