MENU

Ünlülerin Düğün Davetiyeleri

0
17125
4

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Davetiyesi

Ünlülerin düğün davetiyeleri

29 Haziran 2017 senesinde Sait Halim Paşa Yalısı’nda dünya evine giren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit düğün davetiyesi olarak sade bir model seçmiş ve davetiyelerinde ”Aşk Her şeydir” yazısı ile dikkat çekmişti.

Davet metni olarak ‘EVLENİYORUZ, DAVETLİSİNİZ’ gibi kısa bir tercihte bulunmuşlardı.

Burcu Biricik ve Emre Yetkin Davetiyesi

Ünlülerin Düğün Davetiyeleri
Ünlülerin Düğün Davetiyeleri

30 Temmuz 2016 senesinde Bahçeköy Korupark İstanbul’ da Kır düğünü ile evlenen çiftin düğün mekanı Balonlar ve fotoğraf köşeleri gibi keyifli anlar oluşturacak süslemeleri ile akıllarda kalmıştı.

Burcu Biricik ve Reklamcı eşi Emre Yetkin’in davetiyeleri ise ’50 İlk Öpücük’ filminin afişini uyarlayarak misafirlerin atmaya kıyamayacağı ve saklayabileceği akıllarda kalıcı bir davetiye tercih etmişlerdi. Ünlülerin düğün davetiyeleri

Davet metni olarak ‘BU DÜĞÜN TAMAMEN GERÇEK BİR AŞK HİKAYESİNE DAYANMAKTADIR’ gibi sıradan olmayan ve esprili bir cümle kullanmışlar.

Bensu Soral ve Hakan Baş Davetiyesi

29 Eylül 2018 senesinde Otel düğünü tercih ederek evlenen çiftin düğünlerine 500 kişi katılmıştı. Bensu Soral tercih ettiği gelinliği, saçı ve makyajı ile modacılardan tam not almıştı.

Bensu Soral ve Hakan Baş, davetiyelerinin üst kısımda altın yaldızlı B & H harflerini kullanarak zarif ve modern bir görüntü ortaya çıkmış.

Davet metni olarak ‘DÜĞÜN TÖRENİMİZDE SİZLERİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN ONUR DUYARIZ’ metni ile klasik ve sade bir yazı kullanmayı tercih etmişlerdi.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Ünlülerin Düğün Davetiyeleri

1 4 Mayıs 2016’da dünya evine girecek çift Cunda Adası’nda Otel düğünü tercih eden çift, otelin plajında düzenlenecek nikah töreni için somon çiçeklerle süslenmiş özel bir platform kuruldu.  Çiftin düğününe 300 kişi katıldı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti davetiye olarak ise kır düğünleri temasına yakışacak zeytin dalı tasarımlı düğün davetiyesi seçmişlerdi.

Davet metni olarak, ’14 MAYIS 2016 CUMARTESİ GÜNÜNÜ BİZE AYIRMAYI UNUTMAYIN’ diyerek samimi ve sıcak bir davet metni kullanmışlardı.

Merve Sevi ve Çalkan Algün Ünlülerin Düğün Davetiyeleri

11 Ağustos 2017 yılında ‘Cemile Sultan Korusu Kır Tepe’yi tercih ederek dünya evine girdiler.

Merve Sevi ve Çalkan Algün çifti gagalarıyla kalp yapan güvercinli sade bir davetiye tercih ettiler.

Misafirlerini, klasik, sade ve en çok tercih edilen ‘BU ÖZEL GÜNÜMÜZDE SİZİ DE ARAMIZDA GÖRMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ’ metniyle davet ettiler.

Hazal Kaya ve Ali Atay Davetiyesi

6 Şubat 2019 senesinde İstanbul’da Otel düğünü tercih ederek dünya evine girdiler. Magazin dünyasında ses getiren bir düğün olmuştu. Hazal Kaya’nın gelinliği, Ali Atay’ın dansı davete katılan ünlü simalar derken günlerce ünlü çiftin evliliği konuşulmuştu.

Hazal Kaya ve Ali Atay çiçekli ve altın yaldızlı geometrik çizgilerin olduğu oldukça tercih edilen bir davetiye modeli seçtiler.

Davet metni olarak Aile büyüklerinin hitabıyla yazılmış olan ‘HAZAL VE Ali’nin DÜĞÜN TÖRENLERİNDE SİZLERLE BİRLİKTE OLMAKTAN MUTLULUK DUYACAĞIZ’ tercih edilmiş.

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı Ünlülerin Düğün Davetiyeleri

16 Mayıs 2014 tarihinde dünya evine girmeyi planlayan çift Soma faciası nedeniyle düğünü ertelemek durumunda kalarak aile arasında sade bir törenle nikah defterini imzalayarak 6 Haziran 2014 tarihinde Shangri-La Bosphorus Otel’de düğünlerini gerçekleştirdi. Gecenin sonunda Esma Sultan Yalısı’nda yapılan 250 kişilik after party ile geceye devam ettiler.

Buse Terim ve Volkan Bahçekapılı çifti davetiye olarak özel kesimli ve şık hava veren oyma, altın yaldız detayların olduğu model seçmişlerdi.

Buse Terim kına davetiyesinde ise fuşya zemin üzerine altın yaldız varak ve işlemelerin olduğu püsküllü bir model seçmişti.

Davet metni olarak aile büyüklerinin hitabıyla yazılmış olan ‘Buse ve Volkan’ın 16 MAYIS 2014 CUMA GÜNÜ SAAT 19.00’DA SHANGRİ-LA OTEL’İNDE GERÇEKLEŞECEK OLAN NİKAH TÖRENLERİNİ ONURLANDIRMANIZDAN MUTLULUK DUYACAĞIZ.’ metni tercih edilmişti. Ünlülerin düğün davetiyeleri

Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi Davetiyesi

Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi, 16 Eylül 2017 yılında Bodrum’daki Nikki Beach’te 750 kişilik kalabalık bir davet ile dünya evine girdiler. Gizem Karaca’nın nikah esnasında gülme krizine girmesi geceye dair keyifli anılardan biri olmuştu.

Deniz kenarı ve kır düğünlerine yakışır bir davetiye tercih eden çift çiçek desenleriyle tasarlanmış hoş görünümlü bir davetiye seçmişlerdi.

Davet metni olarak son dönemlerde oldukça kullanılan ‘EVLENİYORUZ’ yazarak kısa bir seçim yapmışlar ve davetiyenin ‘İKİ KİŞİLİKTİR’ ve ‘MİNİKLERİMİZE TATLI RÜYALAR’ gibi uyarıları belirterek tamamlamışlar.

Pelin Karahan ve Bedri Güntay Ünlülerin Düğün Davetiyeleri

Pelin Karahan Düğün Davetiyesi
Pelin Karahan Düğün Davetiyesi

24 Haziran 2014 senesinde Adile Sultan Sarayı’nda evlenen çift düğün teması olarak ‘Alice Harikalar Diyarında’ teması ile süsleme yapmışlar ve siyah beyaz güllerle hazırlanmış düğün pastası ise akıllarda kalan detaylardan dı.

2. Evliliğini gerçekleştiren Pelin Karahan düğün davetiyesi seçiminde bilgilerin yer aldığı sade bir düğün davetiyesi tercih etmişlerdi.

Davet metni olarak ’24 Haziran 2014 Salı günü biz evleniyoruz. Sizleri de bekliyoruz’ diyerek misafirlerini davet etmişlerdi.

Ünlülerimizin düğün davetiye ve metin seçimlerini inceledik. Sizde kendinize uygun davetiye modelini seçmek için Düğün Davetiyeleri sayfamızı ziyaret ederek 2000’den fazla davetiye modelimizin olduğu tarzınızı yansıtabileceğiniz modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Ünlülerin düğün davetiyeleri

Sorry, the comment form is closed at this time.